SCS Grup Şirketleri

1993 yılında hayata "merhaba" diyen SCS Güvenlik ve Temizlik ailesi, Türkiye'nin güvenlik ve temizlik sektöründe köklü bir geçmişe sahiptir. Faaliyetlerine başladığı günden itibaren müşteri odaklı yaklaşımı ve yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde saygın bir konum elde etmiştir. 2004 yılında çıkan özel güvenlik yasasıyla birlikte, SCS Güvenlik ve Pak-Line Temizlik olarak iki önemli alanı kapsayan uzmanlığını resmileştirmiştir.

2012 yılına gelindiğinde, Türkiye'nin güvenlik ve temizlik sektöründe önde gelen isimlerinden biri olarak yola çıkan SCS Şirketler Grubu, sektörünün öncü ve saygın firmaları arasına adını yazdırmıştır. SCS Güvenlik ve Temizlik, köklü bir geçmişe sahip olan bu aile, müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımı ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki önemli bir yer edinmiştir.

SCS Grup, müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunma hedefiyle çalışırken, her biri kendi içinde alt dallarıyla genişleyerek güçlü bir kurumsal kimliğe kavuşmuştur. Bu kapsamda, SCS Güvenlik; SCS Elektronik Servisii SCS Alarm Haber Alma Merkezi ve Pakline Temizlik Servisi gibi alanlarda da başarılı projelere imza atmıştır.

SCS Güvenlik Servisi, çalışanlarını özel bir titizlikle seçerek işe almış ve çalışma süreçlerinde şıklık, temizlik, güler yüz, düzgün diksiyon ve temiz ahlak gibi önemli unsurları göz önünde bulundurmuştur. Bu çerçevede, periyodik olarak düzenlenen eksiksiz eğitimlerle kaliteli ve uzman personelleri bünyesinde barındırmayı hedeflemiştir.

SCS Elektronik Servisi ise, tecrübenin ve sürekliliğin en güzel örneği olarak sayısız projede yer almış ve elektronik güvenlik alanında uzman ekipleriyle 7/24 hizmet sunmaya hazır konumdadır. SCS Güvenlik, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle müşterilere özel çözümler sunarak, güvenlik ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı amaçlamaktadır.

SCS Grup ailesinden Alarm Haber Alma Merkezi ise, Türkiye'nin en örnek AHM merkezlerinden birini oluşturmuş ve konusunda uzman, özel eğitimli personelleriyle müşterilere daha güvenli ortamlar yaratmak için 7/24 görev yapmaktadır.

SCS Grup ailesinin son üyesi Pakline Temizlik Servisi ise, çevreye ve topluma olan sorumluluğumunun bilincinde, nitelikli ve uzman kişilerden oluşan, köklü deneyime sahip, güvenilir ve profesyonel bir temizlik şirketidir. Kuruldu günden beri, mükemmellikle yaptığı işler ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı sayesinde sektörde önemli bir yer edindi.

2012 yılına geldiğinde SCS Grup

  • Güçlü teknik servis ve müşteri hizmetleri
  • Türkiye geneline yayılmaya başlayan yapılanmaları
  • Bölge ofisleri
  • Zincir projeleri
  • Kurumsal müşterileri ve %100 müşteri memnuniyeti ile
  • Kurumsal kimliğini kaybetmeden her gün daha da güçlenen büyük ve güven dolu bir aile olmuştur.