SCS Pakline Temizlik Servisi

uzman ekiplerimiz ile dezenfekte hizmetleri verilmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfekte ürünler ile tüm ofis, ev, fabrika, depo gibi tüm alanlarınızı dezenfekte ederek, steril ortamlarda çalışma imkanı sunuyoruz. Sık kullanım alanlarınız, ortak kullanım alanlarınız, wc’ ler lavabolar, kapı kolları, asansörler, bilgisayarlar, masa üstleri vb. tüm yüzeyler virüse karşı dezenfekte edilmektedir.

Pak-Line Sosyal Hizmetler Servisi

Şirketimiz, idari yapısında ve oluşumunda, aynen müşteri ilişkilerinde olduğu gibi koordineli bir çalışma sürdürmektedir. Durum muhakeme ve stratejik çözümler daima tüm yöneticiler ile ortak bir çalışma sonucu gerçekleşmektedir. Buna göre tüm personelimiz kendisi ile barışık, çalışma ve sektör inceliklerini bilen, deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Pak-Line Hizmet Birimleri

  • Otel
  • Hastahane
  • İdari bina
  • Banka
  • Şirket
  • Alışveriş ve eğlence merkezleri
  • Okul

Benzeri kurum ve kuruluşlarda temiz ve hijyenik ortamların sağlanması için oluşturulmuş profesyonel ekiplerdir. PAK-LINE, hizmet verdiği kurum ve şirketlerin her birinin ihtiyaçlarına özel, kurumun iş düzenine uygun çalışma planları uygular. Hizmet birimlerimiz, uzman yöneticilerin denetimi altında titizlikle çalışır. Sağlıklı, temiz ve hijyenik ortamların oluşturulmasında kullanılan malzemeler son derece önemlidir.

Bu nedenle PAK-LINE tüm hizmetlerinde dünya sağlık örgütü tarafından onaylı, sağlığa ve çevreye zarar vermeyen kimyasal maddeler kullanmaktadır. Şirketimizin son derece önemsediği diğer bir konu isetemizlikte kullanılan araç, gereç ve makinelerin seçimidir. Bu ekipmanların teknik yeterlilikleri uzmanlarımız tarafından titzlikle incelendikten sonra kullanımlarına onay verilmektedir.